Melduję się z lotniska w Singapurze :) Niebo pochmurne, trochę tu lało, ale nie jest aż tak gorąco, jak myślałam. Samolot, którym leciałam z Frankfurtu wylądował w Singapurze na dopaliwowanie i wyładowanie części pasażerów. Właśnie zaczyna się boarding do Jakarty...
czekamy w takim razie na kolejny meldunek juz z Jakarty! :)
OdpowiedzUsuń