wtorek, 20 września 2011

W drodze

Melduję się z lotniska w Singapurze :) Niebo pochmurne, trochę tu lało, ale nie jest aż tak gorąco, jak myślałam. Samolot, którym leciałam z Frankfurtu wylądował w Singapurze na dopaliwowanie i wyładowanie części pasażerów. Właśnie zaczyna się boarding do Jakarty...

1 komentarz: