środa, 3 sierpnia 2011

Kolacja w Ambasadzie

Wszyscy uczestnicy stypendium zostali zaproszeni na 8 września na kolację do rezydencji Ambasadora Indonezji :) Podczas tego spotkania przyszli studenci Darmasiswy będą mieli okazję poznać ubiegłorocznych stypendystów i dowiedzieć się szczegółów związanych z życiem (i przeżyciem) w Indo. Nie mogę się doczekać :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz