Wszyscy uczestnicy stypendium zostali zaproszeni na 8 września na kolację do rezydencji Ambasadora Indonezji :) Podczas tego spotkania przyszli studenci Darmasiswy będą mieli okazję poznać ubiegłorocznych stypendystów i dowiedzieć się szczegółów związanych z życiem (i przeżyciem) w Indo. Nie mogę się doczekać :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz