poniedziałek, 5 grudnia 2011

Kiedy nie ma ulewy...

... niebo wieczorami wygląda naprawdę zachwycająco :) Widok na trzy strony świata z naszego domu




Za tymi chmurami kryje się Merapi i Merbabu. Zazwyczaj ich wierzchołki toną w chmurach i nie widać ich wyraźnie z tarasu naszego domu. W końcu to odległość około 30km. Kilka dni temu oba szczyty było widać tak:


I jeszcze aktualizacja - 8 grudnia, super widoczność, Merapi i Merbabu w pełnej okazałości:


3 komentarze:

  1. Krycha, Kurminjawa może nie jest ci pisana, ale piękne wieczorne widoki tak! Tak trzymać, kochana.

    OdpowiedzUsuń
  2. somebody's becoming a pro landscape photographer! :)

    OdpowiedzUsuń