sobota, 24 grudnia 2011
Wesolych Swiat!
Wesolych Swiat wszystkim prosto z Ruteng na wyspie Flores, gdzie Swieta spedzamy w misji katolickiej. Mieszkamy teraz u zakonnic Santa Maria Berdukacita. Nie mielimy za bardzo Wigilii, ani swiatecznego sniadania, ale i tak jest milo :) Poszlismy z siostrami wczoraj do kosciola na pasterke - lzy wzruszenia same naplynely mi do oczu, kiedy uslyszalam Cicha Noc po indonezyjsku... Dzis spotkalismy sie z Bratem Jozefem, ktory w Indonezji jest juz ponad 40 lat. Z nim dzis troszke jezdzimy po okolicy. Jutro albo pojutrze jedziemy do Mbay do Ojca Tadeusza. Co dalej - niewiadomo :) Podrozowanie po Flores jest piekne, ale trudne = jednak to juyz jest koniec swiata. Nie mam niestety czasu, zeby napisac wiecej (o wizycie w Komodo National Park na wyspie Rinca, o calej podrozy przez Lombok i Sumbawe, o zamieszkach w Sape, o plynieciu kutrem rybackim do Labuanbajo), ale na wszystko jeszcze przyjdzie czas :) Swiateczne serdeczne pozdrowienia!!!! :*
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Krysiu. Tobie także życzymy pogodnych, wspaniałych świąt w egzotycznej scenerii. Myślimy o Tobie i bardzo tęsknimy. Całujemy i ściskamy, Tereska z dziewczynkami.
OdpowiedzUsuń