MAM BILET! :) 19 września o 18:20 lecę do Frankfurtu, półtorej godziny później mam lot do Dżakarty, gdzie wyląduję 20 września o 17:45 czasu lokalnego i rozpocznę moją wielką przygodę z Azją :)
Lufthansa nie zrobiła promo, niestety, ale i tak w porównaniu z ich cenami na czas między lipcem a kwietniem to była najniższa cena (3200zł w dwie strony plus opłata transakcyjna). Jest sporo promocji Londyn-Bangkok, ale doliczając do tego lot do Londynu i z Bangkoku do Dżakarty wychodzi to samo, a ile kombinowania ;) A na wściekliznę nalegał lekarz, bo ostatnio było 100 przypadków zgonów wśród turystów na Bali, więc już przebolałam te 140zł za pierwszą dawkę ;)
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńCool :) Czyzby Lufthansa zrobila promocje ;)
OdpowiedzUsuńJednak dalas sie namowic na wscieklizne, trzeba czasem dmuchac na zimne :)
Lufthansa nie zrobiła promo, niestety, ale i tak w porównaniu z ich cenami na czas między lipcem a kwietniem to była najniższa cena (3200zł w dwie strony plus opłata transakcyjna). Jest sporo promocji Londyn-Bangkok, ale doliczając do tego lot do Londynu i z Bangkoku do Dżakarty wychodzi to samo, a ile kombinowania ;) A na wściekliznę nalegał lekarz, bo ostatnio było 100 przypadków zgonów wśród turystów na Bali, więc już przebolałam te 140zł za pierwszą dawkę ;)
OdpowiedzUsuń