czwartek, 21 lipca 2011

Wiadomość z ostatniej chwili

MAM BILET! :) 19 września o 18:20 lecę do Frankfurtu, półtorej godziny później mam lot do Dżakarty, gdzie wyląduję 20 września o 17:45 czasu lokalnego i rozpocznę moją wielką przygodę z Azją :)

3 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cool :) Czyzby Lufthansa zrobila promocje ;)
    Jednak dalas sie namowic na wscieklizne, trzeba czasem dmuchac na zimne :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Lufthansa nie zrobiła promo, niestety, ale i tak w porównaniu z ich cenami na czas między lipcem a kwietniem to była najniższa cena (3200zł w dwie strony plus opłata transakcyjna). Jest sporo promocji Londyn-Bangkok, ale doliczając do tego lot do Londynu i z Bangkoku do Dżakarty wychodzi to samo, a ile kombinowania ;) A na wściekliznę nalegał lekarz, bo ostatnio było 100 przypadków zgonów wśród turystów na Bali, więc już przebolałam te 140zł za pierwszą dawkę ;)

    OdpowiedzUsuń